АМКУ: Виконком Канева переглянув норми надання послуг з вивезення ТПВ

Виконавчий комітет Канівської міської ради виконав зобов’язання адміністративної колегії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо перегляду норм надання послуг з вивезення побутових відходів.

Як встановило Відділення, органом місцевого самоврядування у 2011 році затверджено норми надання послуг з вивезення побутових відходів для споживачів м. Канів. Однак, виконавчим комітетом не було здійснено перегляд цих норм, які відповідно до вимог Правил визначення норм надання повинні переглядатися один раз на 5 років.

Така бездіяльність створила умови для вчинення суб’єктами господарювання, які надають послуги з вивезення побутових відходів у межах міста, порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення з метою усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції надала обов’язкові для розгляду рекомендації переглянути норми надання послуг з вивезення побутових відходів у відповідності до вимог чинного законодавства.

Наразі, виконавчим комітетом Канівської міської ради рекомендації виконано, а саме, здійснено перегляд та затверджено норми надання послуг з вивезення побутових відходів для споживачів м. Канів.
20.10.2017 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter