Конференція мерів у Черкасах перенесена на жовтень

Конференція мерів у Черкасах перенесена на жовтеньЯк повідомили у Черкаській міській раді, зустріч мерів України, яка мала відбутися 27-28 вересня у Черкасах, перенесли на початок жовтня. Причина – проведення у ці дні у Києві заходів з нагоди 20-річчя Асоціації міст України. Тому, за словами керуючого справами МВК Миколи Кудрявцева, було ухвалено рішення перенести зустріч на 2-3 жовтня.
Нагадаємо, у Черкасах відбудеться Всеукраїнська конференція на тему «Досвід Черкас у проведенні реформ». До участі запрошуються делегації з міст України, представники Міжнародного республіканського інституту в Україні, а також провідні експерти та аналітики.
Під час конференції міська влада Черкас поділиться власними ініціативами та досвідом діяльності у реалізації ряду реформ. Зокрема, використання досвіду міст Грузії у таких сферах: планування розвитку міста, надання адміністративних послуг, житлово-комунальне господарство, впровадження електронних закупівель, прозорість влади, освіта, соціальна політика, співпраця з громадськими організаціями.
25.09.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter