Тулуб заспокоїв працівників "Мегомметру", що завод не закриють. І - жодного слова про хасидів

Тулуб заспокоїв працівників "Мегомметру", що завод не закриють. І - жодного слова про хасидівЯк повідомляють у Черкаській ОДА, керівник Черкащини Сергій Тулуб відвідав уманський ПАТ «Мегомметр». Він ознайомився з технологією виробництва, умовами роботи працівників. Начальники дільниць детально показали виробництво, яке зберігається ще з часів СРСР, провівши очільника області цехом №7, пресовим цехом №3 та іншими.
Голова ОДА розмовляв із робітниками заводу, запитував про їхні проблеми й труднощі. Якщо людина мала негаразди, обіцяв сприяти їх вирішенню. «Мені важливо знати чим живуть працівники заводу», – наголосив Сергій Тулуб.
Одним з працівників, які звернулись по допомогу, став пан Олександр, який уже 33 роки працює на заводі. Очільник області дав необхідні доручення відповідальним особам і запевнив, що бюрократичну тяганину з видачею втраченої довідки чорнобильця, яке турбувало працівника «Мегомметру», буде припинено й питання незабаром буде вирішено.
Володимир Сергійович, який працює вже понад 50 років на уманському заводі, коли підійшов Сергій Тулуб, саме діагностував деталі. На запитання «Що б ви хотіли змінити? Які маєте зауваження до чинної влади?» пан Володимир сказав: «Для мене головне, щоб люди мали роботу і щоб проблеми безробіття не турбували уманців». Запитав пан Володимир і про чутки стосовно закриття заводу, які останнім часом поширюються серед містян.
На що голова облдержадміністрації запевнив: «Завод був, є і буде. Навіть мови не може йти про його закриття! Не вірте чуткам». І наголосив: «Ніхто нікого скорочувати не буде! Ми будемо підтримувати завод і розвивати його. Адже його працівники – уманці, ті люди заради яких ми працюємо і, власне, заради яких буде впроваджено цілий комплекс інвестиційних проектів розвитку Умані».
Як відомо, нещодавно Тулуб офіційно заявив, що релігійна громада хасидів має повне право використовувати як будинок молитви колишнє приміщення синагоги в Умані. Як відомом, мова йде про 4 гектари землі на вулиці Радянській,49 в Умані. Один з цехів заводу «Мегомметр» займає приміщення колишньої синагоги.
08.02.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter