АМКУ: Виконком Чигирина не провів конкурс на право вивезення твердих побутових відходів з міста

АМКУ: Виконком Чигирина не провів конкурс на право вивезення твердих побутових відходів з міста Виконавчий комітет Чигиринської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин.

Як встановило обласне тервідділення АМКУ, виконавчим комітетом Чигиринської міської ради виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин було визначено у 2015 році на 12 місяців. Однак, нових конкурсів на надання цих послуг з вивезення побутових відходів проведено не було.

Така бездіяльність обмежує право суб’єктів господарювання, які мали намір взяти участь у таких конкурсах, змагатися за право надавати дані послуги споживачам міста, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг порівняно з іншими суб’єктами господарювання. Рішенням адміністративної колегії територіального відділення бездіяльність виконавчого комітету Чигиринської міської ради визнана порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яка може призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.
26.09.2017 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter