Кожен четвертий черкащанин отримує пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Кожен четвертий черкащанин отримує пільги на оплату житлово-комунальних послуг Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі сьогодні майже кожний четвертий житель отримує пільги.

Про це розповіла сьогодні на ранковій нараді у Черкаському міськвиконкомі заступник директора департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко, презентуючи основні напрямки їх діяльності у сфері соціального захисту населення.

у Черкасах майже кожний четвертий житель міста отримує пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання ліків за рецептами, зубопротезування, щорічне медичне обслуговування, диспансеризацію, лікування в спеціалізованих стаціонарних закладах, санаторно-курортне оздоровлення та пенсійні пільги. Такою можливістю сьогодні користується 60 тисяч 517 черкасців.

Юлія Ніконенко інформує, що Уряд затвердив Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

– Якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу ( яка становить 2240 гривень на одну особу) пільговик має право на отримання пільг протягом наступних шести місяців, – пояснює Юлія Валентинівна.
25.09.2017 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter