Новопризначеного голову Уманської РДА Євгенія Данченка представили активу району

За інформацією Уманської РДА, 19 вересня в актовій залі Будинку рад відбулося представлення голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка, призначеного на посаду з 19 вересня 2017 року розпорядженням Президента України.

Новопризначеного голову Уманської РДА Євгенія Данченка представили активу району


Представив новопризначеного очільника Уманщини голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, наголосивши, що у пріоритеті роботи голови райдержадміністрації мають стати децентралізація влади, створення нових робочих місць, збільшення доходів до бюджету, реформи освіти та медицини, які повинні покращити життя людей. Юрій Олегович висловив переконання, що професійний та життєвий досвід Євгенія Данченка дозволить йому працювати в цих напрямках успішно та ефективно.

З біографічних даних

Данченко Євгеній Михайлович народився 8 квітня 1971 року в м. Київ. У 1988 році закінчив Калитянську середню школу Броварського району Київської області. Після чого отримав вищу освіту у військовому училищі протиповітряної оборони, спеціальність – командна тактична військ протиповітряної оборони, інженер з експлуатації радіотехнічних засобів. Далі проходив військову службу у Збройних Силах України на посаді командира радіотехнічного взводу Південного округу ППО.

З 1997 року працював на посаді техніка Київського технічного відділу заводу компанії Кока-Кола м. Київ. Проявлені професійні якості не залишилися непоміченими – у 2002 році отримав запрошення на завод з виробництва напоїв ТОВ «Нові Напої» в м. Жашків групи компаній «Нові Продукти». На даному підприємстві працював на посадах інженера-енергетика, головного енергетика, головного інженера. З того часу ТОВ «Нові Напої» стало одним із найбільших виробників напоїв в Україні із високими європейськими стандартами якості та реалізує продукцію у понад 15 країн світу.

Поряд з роботою, з 2010 року Євгеній Данченко активно займався громадською діяльністю – турбувався про долю міста Жашків, будучи депутатом міської ради, а згодом – і району як депутат районної ради, здобувши довіру громадян Жашківщини.

Протягом 2011-2014 років навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком та спеціальність – управління на загальнодержавному рівні. Тема магістерської роботи – «Європейський досвід регіонального врядування».
21.09.2017 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter