ДАБІ: 2017 року в Черкаській області зареєстровано 1 704 дозвільних документи в сфері будівництва

ДАБІ: 2017 року в Черкаській області зареєстровано 1 704 дозвільних документи в сфері будівництваУпродовж 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області зареєстровано 1704 дозвільних документа у сфері будівництва.

З них: 1 декларація про початок виконання підготовчих робіт, 3 повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, 688 повідомлень та 426 декларацій про початок виконання будівельних робіт, 584 декларації про готовність об’єкта до експлуатації.


Також, видано 4 дозволи на виконання будівельних робіт та 2 сертифікати, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Зокрема, в регіоні розпочато будівництво важливих соціальних об’єктів - розвідних водогонів. У селі Шабастівка Монастирищенського району загальною довжиною мережі - 12,3 км, у селі Шостакове Катеринопільського району – 7, 1 км та в смт. Верхнячка Христинівського району - 9 км.

Окрім того, продовжуються заходи з енергозбереження та модернізації систем опалення.

В порядку програми енергозбереження Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня отримала дозвіл на капітальний ремонт приймально-діагностичного відділення Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні та Кам'янським комунальним підприємством теплових мереж розпочато реконструкцію котельні із встановленням котла на твердому паливі.
19.09.2017 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter