В Умані розгорнуто спеціальний зведений загін рятувальників

В Умані розгорнуто спеціальний зведений загін рятувальників За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, в Умані розгорнуто спеціальний зведений загін рятувальників.

У відповідності до наказу начальника Управління, особовий склад Уманського гарнізону починаючи з 18 вересня перейшов на посилений варіант несення служби.

Напередодні, рятувальники Уманського районного відділу здійснили розгортання спеціального наметового табору. На території містечка сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону. Впродовж двох днів до Умані прибули додаткові сили пожежно-рятувальних підрозділів з Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. Загалом до складу зведеного загону входять 90 рятувальників та 17 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Також до складу загону входять фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційого, хімічного та біологічного захисту та медичної служби які прибули з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС..

Під час ранкового шикування, начальник відділу реагування на НС Управління Олександр Горобець, який очолює штаб зведеного загону наголосив: «Головне завдання особового складу попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі цадика Нахмана.»

Станом на ранок 18 вересня до Умані вже прибули 9 275 прочан хасидів.
18.09.2017 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter