На Митниці на пожежі врятували юнака

На Митниці на пожежі врятували юнака У середу, 19 вересня, на Митниці в Черкасах під час ліквідації пожежі було врятовано людину, розповіли в управлінні Міністерства надзвичайних ситуацій України в Черкаській області.
Інформація про загорання на вулиці Героїв Сталінграда надійшла до оперативно-координаційного центру опівдні. Зі слів сусідів, пожежа виникла в квартирі на 12 поверсі 14-поверхового житлового будинку.
Отримавши інформацію про людину, яка залишилася всередині задимленого помешкання, рятувальники за допомогою дихальних апаратів провели терміновий комплекс пошуково-рятувальних робіт всередині квартири. Під час обстеження задимленої зони на балконі було знайдено 20 річного юнака, який через сильне задимлення не міг самостійно вийти з квартири. Одягнувши на чоловіка кисневу маску, його було евакуйовано у безпечне місце.
Пожежа сталася через коротке замикання електричного чайника, який було залишено на кухні без нагляду. За попередніми даними, пожежа завдала збитків на 5000 гривень.
20.09.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter