Дзюба планує зробити готель "Дніпро" в Черкасах популярним місцем відпочинку

Дзюба планує зробити готель "Дніпро" в Черкасах популярним місцем відпочинку Новий директор готелю «Дніпро» планує зробити його популярним місцем для відпочинку. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

У перший же робочий день Андрій Дзюба замовив аудит ввіреного йому господарства комунального готелю, де колись зупинялись найбільші зірки спорту та шоу-бізнесу.

- Наразі саме зі спортом пов’язана одна із найбільших проблем готелю, - говорить новопризначений директор. – Футбольний клуб «Дніпро» заборгував за проживання своїх футболістів понад 800 тисяч гривень, які ми плануємо будь-що отримати. Через заборгованість «Черкасигазу» (близько 300 тисяч гривень), у готелі припинено газопостачання - і цю проблему також доведеться першочергово вирішувати. До всього, саме час починати підготовку готелю до зимового сезону - заміну вікон, ремонт даху, тощо. І з цим також є проблеми через нестачу коштів.
Втім, Андрій Дзюба вважає «Дніпро» досить перспективним для перетворення на популярне місце відпочинку для гостей міста.
- Саме цей готель є однією із візитівок Черкащини. Він розташований у дуже тихому та мальовничому місці (чого варті лише краєвиди на водосховище, що відкриваються з вікон його номерів!) і має цілий ряд переваг, порівняно із конкурентами. Уже найближчим часом я планую провести ряд маркетингових заходів із просування готелю на ринку туристичних послуг та відпочинку, - зазначив Андрій Дзюба.

8 вересня за рішенням сесії Черкаської обласної ради, КП «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради отримав нового директора, яким став управлінець Андрій Дзюба, призначений на цю посаду із 13 вересня.
14.09.2017 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter