В Умані перед початком паломництва хасидів рятувальники провели спецнавчання

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, з 17 по 27 вересня до Умані відбуватиметься традиційне масове паломництво брацлавських хасидів.

На час проведення релігійних відправлень в Умані спеціально розгортається зведений загін Управління, до складу якого входять 94 фахівці ДСНС та 20 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Одним із важливих заходів його підготовки до дій за призначенням під час Рош-Га-Шана є проведення спеціальних навчань.
В Умані перед початком паломництва хасидів рятувальники провели спецнавчання

Саме такі навчання і були проведені в Умані 13 вересня.

Під час тренування рятувальними підрозділами на території меморіального комплексу були відпрацьовані спеціальні завдання. Зокрема, рятувальники зведеного загону за допомогою мотопомп здійснили забір та перекачку води зі штучного водоймища, вивчили архітектурні особливості одного з найбільш важливих об‘єктів - Синагоги. Одним із найбільш складних завдань стало проведення розвідки, пошук та евакуація потерпілих безпосередньо із культової споруди.
В Умані перед початком паломництва хасидів рятувальники провели спецнавчання

В ході навчань рятувальники також перевірили протипожежний стан об’єктів, внутрішнє та зовнішнє водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, а також відповідність шляхів евакуації правилам безпеки.

Важливим етапом підготовки особового складу зведеного загону стала його психологічна підготовка. Для більшої психологічної стійкості та толерантності по відношенню до прочан-хасидів, фахівці психологічної служби Управління, провели із рятувальниками спеціальні заняття та груповий тренінг.
14.09.2017 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter