У Кам'янці побували учасники автопробігу з нагоди 500-річчя Реформації

У Кам'янці побували учасники автопробігу з нагоди 500-річчя Реформації За інформацією Кам'янської РДА, 13 вересня у райцентр завітали учасники автопробігу, який проходить в рамках святкування 500 років Реформації. Їх мета —ознайомити українців з біблійними цінностями та здобутками Реформації, визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України та вияву поваги до їхньої ролі в українській історії і становленні незалежної держави.

До заходів долучилися міський голова Володимир Тірон, представники християнської церкви «Хліб життя» – Сергій Хричов, християнської церкви «7 ангел» – Тетяна Дриженко, християнської церкви «Світло Євангелії» – Олександр Клименко та християнської церкви «Адвентисти сьомого дня» – Юрій Бобидорич.

– Цим автопробігом ми хочемо звернути увагу на реформацію, яка бере свій початок з Німеччини, від Мартіна Лютера Кінга. Автопробіг – це підтримка святкування великої дати Реформації. До того ж ми хочемо показати, що Україна не стоїть осторонь такої важливої події, – сказав у своїй промові Олександр Клименко.

Говорили про необхідність єдності всіх людей та миру в Україні, про велич віри і духовного.

Автопробіг завершиться 17 вересня у Києві.
14.09.2017 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter