Пауерліфтер Віктор Юрченко на день міста в Черкасах планує одночасно перетягнути 4 тролейбуси

Пауерліфтер Віктор Юрченко на день міста в Черкасах планує одночасно перетягнути 4 тролейбуси Як повідомляють у міськраді Черкас, силовий рекорд із одночасного перетягування чотирьох тролейбусів планують зафіксувати в Черкасах на День міста. Один «рогатий» важить близько 12 тонн. Про це під час прес-конференції, присвяченої 731-ій річниці від Дня заснування обласного центру, повідомив спортсмен, заслужений майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор Юрченко.

Новий національний рекорд встановлюватимуть у суботу, 16 вересня, на бульварі Шевченка напроти палацу культури «Дружба народів». Дивуватимуть силою жителів та гостей міста богатирі із 11.00.

Разом із Віктором Юрченком рушити з місця такий вид транспорту намагатимуться відомі в Україні стронґмени Олександр Пеканов із Чернігова (перший у світі зробив станову тягу з вагою 454 кг) та Олександр Лашин із Маріуполя (шестиразовий переможець змагання «Найсильніша людина України»).

– Принагідно протестуємо нове покриття на бульварі Шевченка, – пожартував спортсмен та додав, що навіть невеличка вибоїна чи нерівність можуть заважити встановленню такого рекорду.

Опісля, поділився він, на площі Богдана Хмельницького стронґмени влаштують показові виступи й продемонструють усім присутнім фізичну міць.

– Для цього залучимо й жителів міста. Запропонуємо три вправи для чоловіків та одну для жінок, – поділився Віктор Юрченко. – А ще – спробуємо надути три грілки та влаштуємо перетягування канату з маленькими дітками 5-6 років.
13.09.2017 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter