У Черкасах представники ГО з трьох країн відпрацьовували навички з критичного мислення

Раціонально аналізувати події, вирізняти маніпуляції, відділяти факти від емоцій та суджень – це все складові критичного мислення. Як інформують у ГО «Молода Черкащина», щоб навчити молодь цим умінням, представники громадських організацій із України, Білорусі та Грузії три дні напрацьовували тренінгову програму для молоді з критичного мислення. Головною родзинкою тренінгу стане використання у навчанні цифрових технологій. Таке інтерактивне заняття зацікавить молодь та допоможе якнайкраще продемонструвати важливість тренування критичного мислення.
У Черкасах представники ГО з трьох країн відпрацьовували навички з критичного мислення

За три дні мозкового штурму, учасникам робочої групи вдалося скласти план навчання, напрацювати практичні кейси та об’єднати вивчення критичного мислення із застосуванням digital-технологій.

«У нас, чомусь, «критичне мислення» асоціюється і найчастіше втілюється через медіаграмотність. Є безліч тренінгів, які вчать недовіряти фейковим новинам, але критичне мислення має набагато ширше застосування і потрібне нам постійно, а не лише при перегляді новин. Тому при плануванні програми, ми максимально відійшли від журналістики і створювали тренінг так, щоб він допоміг учасникам у всіх сферах життя», – зазначає учасниця робочої групи Вікторія Феофілова.
У Черкасах представники ГО з трьох країн відпрацьовували навички з критичного мислення

Перший тренінг із критичного мислення із застосуванням цифрових технологій для черкаської молоді відбудеться у жовтні. Таке ж навчання пройде у Вінниці, Кропивницькому, Полтаві, та містах Білорусі та Грузії.
13.09.2017 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter