Одарич вважає, що Янукович з Азаровим не вступають в діалог з містами й селами, а керують у ручному режимі

Одарич вважає, що Янукович з Азаровим не вступають в діалог з містами й селами, а керують у ручному режимі Сергій Одарич вважає, що влада не проводить нормального діалогу з містами та селами. Про це він заявив сьогодні під час зборів черкаського регіонального відділення Асоціації міст України. На засідання до Черкас завітали мери Шполи, Корсунь-Шевченківського, Монастирища, Городища, Тального, сільські голови Червоної Слободи та Ірклієва, представники Канева, Кам’янки, Чорнобаю та Сміли.

– За останні два з половиною роки не відбулось жодної нормальної робочої зустрічі з представниками міст та сіл, – наголосив мер. – Не пригадую, щоб центральна влада провела конструктивний діалог з Асоціацією, котра включена до роботи Уряду. Багато чого ми дізнаємось постфактум, тому свої зміни внести не можемо.

Як повідомили у Черкаській міській раді, на зборах обговорювали досвід Черкас у сфері планування бюджету за завданнями. Сергій Одарич поділився з присутніми своїми спостереженнями після польського відрядження. Він наголосив на тому, що сусідня країна навіть дає прогноз економіки на десять років уперед, котрий коригується за потреби. А в Україні все здійснюється у ручному режимі.

Також Сергій Одарич похвалився напрацюваннями Черкас у сфері надання послуг (відкриття ЦНАПу), збору сміття (індивідуальні контейнери для приватного сектору), енергозбереження (встановлення ІТП, котла на біопаливі), громадського транспорту (розробка нової транспортної системи), ремонту доріг.
19.09.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter