На зустрічі Тулуба з "громадськістю Черкас" ходять тільки адепти Церкви "покращення вже сьогодні"?

На зустрічі Тулуба з "громадськістю Черкас" ходять тільки адепти Церкви "покращення вже сьогодні"?Як інформують у Черкаській ОДА, остання запланована зустріч голови облдержадміністрації Сергія Тулуба з громадськістю міста Черкас відбулася вчора в медколеджі.
За словами очільника області, за 5 попередніх зустрічей в цілому було дано 113 доручень, третину з яких вже виконано. Ще 39 – нині перебувають на стадії виконання.
«За підсумками 9 місяців – Черкащина лідер по економічним показникам (2 місце), зріс валовий продукт на 103%, що натомість забезпечило 7 загальне місце по Україні», – аналізуючи економічну ситуацію в області, сказав черкасцям Сергій Тулуб.
Серед озвучених черкасцями проблем, найбільше містян турбувала охорона архітектурної спадщини Городецького; встановлення знаків «пішохідний перехід» біля шкіл №1, №3, та №13; переведення гуртожитку по вул. Руднєва, 97 на баланс міськради; капітальний ремонт будинків тощо.
Поряд з цим, дехто прийшов на зустріч для того, аби подякувати Сергію Борисовичу за вже розв’язані проблеми. Як-от вчителька англійської мови Тетяна Шпетна, яка більше місяця намагалася знайти втрачені у владних кабінетах документи на землю і лише після зустрічі з головою ОДА змогла відновити документи.
Від Провінції: потилиці й піджаки, які можна роздивитись на фото зустрічі, переконують – на зустріч з Тулубом дійсно прийшли наочні приклади "покращення вже сьгогодні"
19.09.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter