Черкаська влада просить черкащан забути про обігрівачі та клеїти шпарини на вікнах і дверях

Черкаська влада просить черкащан забути про обігрівачі та клеїти шпарини на вікнах і дверях Мерія Черкас звертається до черкащан з проханням не вмикати для додаткового обігріву осель електричні обігрівачі. Це може призвести до перевантаження енергетичних потужностей на підстанціях, які, не витримавши навантаження, вимикаються. У свою чергу, без електрики залишаються не лише приватні оселі, але й котельні КП «Черкаситеплокомуненерго».
Як зазначають тепловики, коли на котельню не подається електроенергія, зупиняються насоси, вимикаються котли і в будинки не подається тепло. Це призводить до розповітрювання внутрішньобудинкових мереж. Тож можна залишитися не лише без світла вдома, але й без опалення взагалі.
Більше того, на КП «Черкаситеплокомуненерго» радять замість того, щоб вмикати додаткові обігрівачі, утеплити квартиру, зокрема, вікна та двері. Це додасть в оселі кілька градусів тепла. До того ж незачинені двері у під’їзд, неутеплені вікна у під’їзді – це зазвичай мінус 1-2 градуси в квартирі. Тому тепловики радять утеплити оселі і під’їзди
08.02.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter