Викладачку ЧНУ Тетяну Горобець за волонтерство удостоєно відзнаки Президента

Викладачку ЧНУ Тетяну Горобець за волонтерство удостоєно відзнаки Президента Як інформують у ЧНУ, за волонтерську психологічну діяльність викладачку Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяну Горобець відзначив Президент України.

На урочистостях із нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко вручив їй відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Волонтерською діяльністю доцент кафедри прикладної психології ЧНУ Тетяна Горобець займається з часів Революції Гідності, від початку Антитерористичної операції і до сьогодні.

Небайдужі психологи-волонтери Черкас об’єдналися в громадську організацію «Регіональний психологічний кризовий центр». Учасники організації, серед яких і випускники ЧНУ ім. Б. Хмельницького, за ці роки надали безкоштовну психологічну допомогу сотням воїнів АТО, членам їхніх родин.

— Вітаємо Тетяну Горобець із високою відзнакою! — говорить ректор університету Олександр Черевко. Він зазначає, що волонтерська, доброчинна діяльність — це невід’ємна складова освітнього процесу у Черкаському національному. Викладачі, студенти допомагають воїнам АТО та їхнім родинам, підтримують донорський рух, здійснюють шефство над Лисичанською школою ім. Богдана Хмельницького.

Благодійний фонд «Заради дитячої усмішки» проводить концерти, аукціони на підтримку онкохворих дітей. Ректор переконаний, що завдяки таким викладачам, як Тетяна Вікторівна, університет не тільки готує фахівців, а й виховує порядних, небайдужих людей, справжніх громадян і патріотів.
01.09.2017 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter