Жителі провулку Першотравневий у Черкасах вже з новим водопроводом

Жителі провулку Першотравневий у Черкасах вже з новим водопроводомПрацівники КП “Черкасиводоканал” завершують роботи по заміні водопроводу по провулку Першотравневий. Як розповіли у прес-службі "Черкасиводоканалу", стара мережа була побудована ще 30 років тому. Від того часу капітальний ремонт не проводився жодного разу, і її ресурс вичерпано.

За словами начальника цеху водопостачання та водовідведення КП “Черкасиводоканал” Василя Литвиненка, працівники водоканалу проклали 200 метрів поліетиленових труб діаметром 110 мм з більшою пропускною здатністю та підключили 40 абонентів до нової мережі для забезпечення безперебійного водопостачання.

Заміна водопроводу дасть можливість запобігти вторинному забрудненню води та покращити якість водопостачання. Для цього водоканалівці зробили врізку нової труби у водопровід по вулиці Енгельса з однієї сторони та по вулиці Яцика з іншої сторони.

До цього було проведено заміну водопровідної мережі жителям провулку Радянський. Там загальна довжина складала 300 погонних метрів.
18.09.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter