У Черкасах пройшов парад дитячих візочків

Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі з нагоди Дня Незалежності відбувся парад дитячого транспорту.

Від самого ранку на площі біля школи №17, де тривав збір та реєстрація учасників параду дитячого транспорту, було людно і гамірно. Скрізь лунав дитячий сміх та милувало око різнобарв’я вишиванок та іншої національної символіки на черкащанах та гостях нашого міста, які у такий спосіб вітали рідну державу з головним святом – Днем Незалежності. А також – долучились до участі у параді дитячого транспорту, який вже вшосте цього року організовує міська влада Черкас.
У Черкасах пройшов парад дитячих візочків

Учасники пройшли вулицею Хрещатик до скверу за обласною радою, де відбулось визначення переможців та нагородження. Крім цього - чимало розважальних заходів, конкурсів та змагань для дітлахів та їх батьків.
У Черкасах пройшов парад дитячих візочків

Варто відзначити, що сьогодні була рекордна кількість учасників такого улюбленого серед містян параду. Зареєструвалось близько двохсот власників дитячих велосипедів та більше тридцяти – дитячих візочків. А оскільки – цей захід ще від початку свого заснування вважався родинним, то, традиційно, збирає чималу «групу підтримки» серед родичів та знайомих, які із задоволенням долучаються до привітань з нагоди свята та підтримують учасників.
У Черкасах пройшов парад дитячих візочків
25.08.2017 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter