Муніципальна інспекція: найближча до народу банківська установа - ОТР-банк; їхні оголошення висять на стовпах

Як пише на своїй сторінці в ЖЖ директор Департаменту муніципальної інспекції Черкаського МВК,у вересні підприємливі городяни масовано атакували опори ЛЕП, паркани та інші об`єкти благоустрою розклейкою оголошень. Запрошення на роботу, на танцювальні гуртки, на нічні шоу і ще багато чого – з такими закликами на стовпах намагались звернутись до черкасців порушники Правил благоустрою нашого міста.
За 10 днів вересня було складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення – за розміщення рекламних оголошень у несанкціонованих місцях. Серед порушників – танцювальні студії Коваленка та «Лілея», федерація йоги, супермаркети «Велика кишеня» та «Сільпо», цирк на льоду, банки «Фінанси та кредит» та OTP-банк, товариство захисту тварин «Друг» і традиційно – нічні клуби «Ультра» та «Міленіум».
Багато стовпів вдалось рятувати. Так, двоє неповнолітніх хлопців, які намагались увечері розклеїти на опорах ЛЕП по бульвару Шевченка афіші про вечірку під назвою «Барний беспредел» (клуб «Да Внчі») добровільно віддали їх нашим інспекторам. Також у неповнолітніх осіб було вилучено пачки оголошень про кредитування в банках та кредитній спілці.
Муніципальна інспекція: найближча до народу банківська установа - ОТР-банк; їхні оголошення висять на стовпах

Характерно, що зазвичай організатори таких рекламних кампаній за 50 гривень наймають неповнолітніх, які рясно розклеюють стовпи, розуміючи, що за віком вони не можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності. Проте за Правилами благоустрою м. Черкаси («Закон про благоустрій») відповідальність за порушення несе і керівник установи, підприємства, організації. Тож на засіданні адмінкомісії такі керівники дуже дивуються, за що штрафують саме їх – мовляв, це ж не ми особисто розклеювали.
Наприклад, керівник регіонального відділення OTP-банк, що не вперше рекламує свої послуги на стовпах, розповіла муніципальним інспекторам дивовижну історію про те, як, виготовивши рекламні оголошення в Черкасах, регіональне відділення відправляє їх кур`єрською поштою на Київ, а що відбувається далі – невідомо.
18.09.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter