Бондаренко знову розкритикував роботу черкаських комунальників через незадовільне прибирання вулиць

Бондаренко знову розкритикував роботу черкаських комунальників через незадовільне прибирання вулиць Як інформують у міськраді Черкас, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просить комунальні служби переглянути графіки прибирання вулиць і зупинок громадського транспорту та врешті налагодити ефективну роботу в цьому напрямку.

Сьогодні зранку він особисто зафіксував купи мотлоху на розі вулиць Івана Франка – Хрещатик, а на зупинці біля драматичного театру – переповнені смітники. Утім, визнає – подібна ситуація має місце і в інших районах Черкас.

Натомість виконувач обов’язків комунального підприємства «ЧЕЛУАШ», яке, зокрема, займається прибиранням зупинок, Євгеній Семенов, стверджує, що сміття впродовж вихідних вивозили, але вже до ранку понеділка відходи повторно накопичилися.

– Із бульвару Шевченка трактор вивозить сміття тричі на день, – сказав він. – Вночі вулицями гуляє молодь і лишає сміття, а о шостій ранку – його виносять із прилеглих кіосків, – прокоментував він.

– Мене не цікавить коли ви прибираєте місто – вночі чи вдень. У будь-якому разі місто повинне бути чистим! Це ж ваші посадові обов’язки й нічого більшого! – звернувся Анатолій Бондаренко до керівників комунальних служб під час ранкової наради. – Інакше доведеться позбавляти Вас премій, виносити догани або ж просто звільняти. Нинішній стан речей нікого не задовольняє: ані мене як міського голову, ані наших жителів.

За його словами, це стосується всіх без винятку служб, які відповідальні за чистоту в місті – і СУБів, і «Комбінату комунальних підприємств», і «Черкаської служби чистоти».

Водночас, він просить управління інспектування стежити за тим, аби й підприємці вчасно прибирали прилеглу біля своїх організацій територію.

Також міський голова доручив, серед іншого, узгодити графіки вивезення сміття під час вихідних на День Державного Прапора та День Незалежності України.
21.08.2017 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter