ДАБІ: У Корсунь-Шевченківському зупинено будівництво магазину промтоварів "Олімп"

Управлінням Держархбудінспекції у Черкаській області перевірено будівництво магазину промислових товарів «Олімп» у м. Корсунь-Шевченківський.

Під час контрольно-інспекційних заходів на об’єкті по вул. Свободи, 2 посадовими особами Інспекції виявлено чисельні порушення. Зокрема, в проектній документації, а саме: робочий проект розроблений без урахування вихідних даних, з порушенням вимог містобудівного законодавства, нормативно-правових актів з охорони праці, державних стандартів і правил, у тому числі, щодо доступності інфраструктури для осіб з особливими потребами та інших маломобільних груп населення.

Як наслідок, підрядник працює на об’єкті фактично за відсутності належного робочого проекту та без проекту виконання робіт.

Крім того, замовником будівництва на об’єкті не забезпечено технічний нагляд, що має здійснюватися відповідним сертифікованим фахівцем, а виконавча документація оформлена з порушеннями.

За результатами контрольно-інспекційних заходів складено матеріали про притягнення порушників містобудівного законодавства до адміністративної відповідальності. А також надано припис про зупинення будівельних робіт до усунення порушень.
19.08.2017 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter