21-24 вересня на Черкащині відбудеться теренова гра «СІЧ: сила і честь»

21-24 вересня на Черкащині відбудеться теренова гра «СІЧ: сила і честь»21-24 вересня вже вдруге на Черкащині в урочищі Холодний Яр відбудуться всеукраїнські змагання, спрямовані на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення «СІЧ «Сила і честь». Про це інформують у Черкаській ОДА.

Суть змагань полягає в захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор, та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри. В кожного учасника на руці буде пов’язка кольору, що відповідатиме кольору команди та символізуватиме життя. Втрата пов’язки прирівнюється до умовної смерті гравця. Переможцем буде вважатись та команда, в якої на момент завершення гри буде 2 прапори.

Особливістю гри є відтворення військового устрою команд, що аналогічний устрою гайдамаків часів Холодноярської республіки.

Даний захід приурочений пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань (в 1918-1920 р.р.) були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру.

До участі в теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.

Зголоситись на гру можна до 15 вересня, заповнивши анкету за посиланням.
18.08.2017 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter