Вінницька правозахисна група надає в Черкасах правові послуги біженцям і внутрішньо переміщеним особам

Вінницька правозахисна група надає в Черкасах правові послуги біженцям і внутрішньо переміщеним особамГО «Вінницька правозахисна група» забезпечує надання послуг у сфері права, а саме безоплатної юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб в проекті Датської ради у справах біженців (ДРБ) «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на ВПО та постраждалого від конфлікту населення України» у Черкаській області. Проект діє за підтримки Датської Ради у справах біженців згідно з угодою № 61 між Датською радою у справах біженців та Вінницькою правозахисною групою від 15.06.2017 року.

В рамках нашої роботи ми надаємо безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, зокрема:

1. Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на ВПО.

2. Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають ВПО отримати доступ до відповідних форм та процедур.

3. Надання підтримки у отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями по ВПО.

4. Будуть встановлюватись супутникові офіси на один день у віддалених районах області. Надання послуг також включають у себе послуги через телефонні лінії, радіопрограми, скайпконференції, колонки в газетах та друковані матеріали. Та інше.

Для отримання допомоги необхідно звертатись до представника в м. Черкаси Обрізків Катерини Володимирівни (м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 23/3,
офіс 31, м.т. 0971432639)

16.08.2017 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter