"Черкасиобленерго" закупило модернізовані лічильники для ресторанів, щоб не крали електроенергію

"Черкасиобленерго" закупило модернізовані лічильники для ресторанів, щоб не крали електроенергію Для унеможливлення використання необлікованої електроенергії на ПАТ «Черкасиобленерго » закупили 20 лічильників для комерційного використання електроенергії з додатковим радіочастотним та електромагнітним захистом НІК 2303L.

Установили їх на підприємствах юридичних осіб, які працюють у сфері ресторанного бізнесу й споживають до 50 тис кВт*год на місяць.

— Був проведений аналіз споживання електроенергії порівняно з 2013-м роком, коли були найменші показники втрат по підприємству, — коментує перший заступник директора з енергозбуту та комерційних питаньЧеркаського міського РЕМу Станіслав Івко. – Було установлено, що на таких об’єктах до 2017-го року споживання знизилося вдвічі і більше. Аби попередити позаоблікове використання електроенергії, ми встановили модернізовані лічильники.

Вартість кожного – понад 2 тис грн. Експерти кажуть, не завадить замінити ще з півсотні лічильників. Тож уже замовили наступну партію пристроїв. Прикметно, що при необлікованому використанні електричної енергії при установлених лічильниках старого зразка, довести факт крадіжки енергії було досить важко. Нові лічильники такі спроби фіксують.
16.08.2017 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter