У парку "Сосновий бір" відкрився фестиваль "Дивосвіт"

Як інформують у Черкаській ОДА, в парку «Сосновий бір» урочисто відкрили фестиваль «Дивосвіт». Цього року проект має назву «Минуле на дотик». В його рамках 8 скульпторів упродовж місяця працюватимуть просто неба, створюючи фігури, які прикрасять струмки під мостом кохання під час реконструкції.
У парку "Сосновий бір" відкрився фестиваль "Дивосвіт"

Упродовж свята лунали музичні вітання, тривали майстер-класи з розфарбовування тварин, студія Елементарного музикування забавляла найменших відвідувачів.

– Щиро радію, що фестиваль відбувся і цього року, – говорить директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Дякую усім, хто долучився до його організації й запрошую черкасців поспостерігати за творчістю скульпторів. Крім того, щотижня на відвідувачів чекатиме розважальна програма з майстер-класами та показами фільму. Усі забави будуть тематичними.

Цього разу учасники фестивалю – це амбітні молоді автори. Володимир Стойко впевнений, їхні роботи органічно доповнять паркову зону.
У парку "Сосновий бір" відкрився фестиваль "Дивосвіт"

– Такі фестивалі надзвичайно корисні, бо з кожним таким кроком місця відпочинку удосконалюються, а фестиваль привертає увагу до роботи скульпторів і таким чином робить жителів Черкас причетними до того, що відбувається, – ділиться враженнями молода мама, громадська діячка Тетяна Волочай.

Цього року комунальне підприємство отримало 400 тис. грн субвенції з обласного бюджету. Ці кошти використають для проведення ремонтних робіт. Сам же фестиваль організований за кошти підприємства та партнерів.
15.08.2017 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter