У черкаському зоопарку помер бізон Степан

У черкаському зоопарку помер бізон СтепанВід старості на 21-ому році життя у черкаському зоопарку днями помер бізон Степан . У неволі такі тварини живуть у середньому до 20 років, а у дикій природі – до 15 років.

– У нашого Степана було виявлено жирове переродження печінки, – говорить директор зоопарку Євген Ван. – Хвороба пов’язана з віком. Не виключено, що додало негативу і годування тварини відвідувачами. Адже білий хліб, бублики і печиво, якими закидають вольєри, дуже шкодять травленню наших мешканців.

За словами опікуна черкаських бізонів, депутата Черкаської міськради Андрія Більди, нині він допомагає зоопарку поновити втрати. Замість бізонів збираються закупити пару зубрів.

– Зубри – це тварини нашої кліматичної зони, – говорить Адрій Більда. – Їм тут легше жити у будь-яку пору року. А от бізони більш поширені в Америці.

Тепер у звіринці залишилась бізониха Кукла, яка зараз чекає на приплід. Загалом Степан залишив по собі чимало потомства: шість телят, розповіли у черкаській міській раді.
17.09.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter