У Черкаській області 25 селян отримали мікрокредити від МХП для розвитку власного бізнесу

У Черкаській області 25 селян отримали мікрокредити від МХП для розвитку власного бізнесу На Черкащині завершився конкурс по представленню грантового проекту ПАТ «Миронівський хлібопродукт» - «Село: кроки до розвитку (Черкащина 2017)», за результатами якого було обрано 25 найкращих проектів та переможцям вручено сертифікати по 40 тис. гривень на втілення власних ідей.

Як інформують в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА, це спільний проект Ресурсного центру АНГО та ПАТ “Миронівський хлібопродукт”. У нинішньому році до проекту також долучився ТОВ «НФК «Урожай».

Звісно, 40 тисяч гривень - це не багато, але це фундамент, на якому можна вибудовувати успішне село надалі, адже надзавдання проекту – стимулювати самозайнятість населення, учити його бути багатим.

Сам проект стартував ще наприкінці квітня. Напередодні всі учасники презентували свої бізнес-плани.

Цьогорічними учасниками конкурсу були представники шести районів: Черкаського, Чигиринського, Канівського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Катеринопільського. Активно долучилися до участі у проекті колишні мешканці східних областей, які стали мешканцями Черкащини.

"Із тих проектів, які були, мене найбільше вразили переселенці з Донецька, із регіону, де йдуть військові дії. Люди, які не опустили рук, у них проблеми. Вони активно намагаються знайти своє місце," - під час зустрічі з переможцями зазначив Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "Урожай".

Головними умовами для учасників – була прибутковість задуманого в бізнес-плані. Крім того, відповідно до умов конкурсу, всі заявки повинні були мати вплив на вирішення актуальних проблем села.
10.08.2017 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter