У «Черкаситеплокомуненерго» відкрили оновлений абонвідділ

У «Черкаситеплокомуненерго» відкрили оновлений абонвідділСучасне приміщення абонентського відділу обслуговування громадян відкрило КП «Черкаситеплокомуненерго» по вул. Ярославській, що у Південно-Західному районі Черкас. Замість «живої черги» тут діє електронна, що значно скорочує термін очікування клієнтом потрібного спеціаліста.
В абонентському відділі вперше вдалось об’єднати надання широкого спектру послуг, якими займається КП «Черкаситеплокомуненерго». Такі як: видача різноманітних довідок, укладання договорів, прийом та видача лічильників на повірку, а також додаткові послуги, які надає підприємство. А саме: замовлення транспорту, сантехнічні роботи тощо.
Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась розповів, що була зроблена суттєва реконструкція абонентського відділу. Для зручності його перенесено на перший поверх, де було зроблено відповідні роботи з перепланування та ремонт. Крім цього у відділі діє електронна черга. Потрапити на прийом до спеціаліста можна, обравши відповідну послугу на терміналі, розташованому у холі. Також там вмонтований монітор, на якому висвітлюється та йде звуковий сигнал, який повідомляє про число клієнта у черзі до обраного спеціаліста.
Загалом реконструкція нового абонвідділу, разом з меблями та сучасним обладнанням обійшлась у 170 тисяч гривень.
До речі, в день абонентський відділ КП «Черкаситеплокомунерго» обслуговує близько ста клієнтів. Хоча, як зазначає заступник начальника абонентського відділу Наталія Голубєва, у зимові місяці та у періоди, коли змінюється тариф, кількість громадян, які приходять на прийом, істотно зростає.
Більшість споживачів звертаються за оформленням різноманітних довідок, а також повірці лічильників. Оскільки в КП «Черкаситеплокомуненерго» ця послуга – найдешевша по місту. Тому й завантаженість – 100 %. У середньому у місяць фахівці КП «Черкаситеплокомуненерго» повіряють близько 500 лічильників, які приймають від громадян, розповіли у міськраді.
14.09.2012 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter