ПАТ "Азот": Як Жуковська допомогла Карасю "Луначарку" обігріти

ПАТ "Азот": Як Жуковська допомогла Карасю "Луначарку" обігрітиУ редакції корпоративних ЗМІ ПАТ «Азот» розширили інформацію Черкаського МВК про газову допомогу підприємства «Черкаситеплокомуненерго».

Перший заступник мера Віктор Беззубенко та директор комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась 12 вересня звернулися до президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської з проханням втрутитися в ситуацію з 6-тижневою відсутністю в мікрорайоні «Луначарський» і допомогти підприємству отримати ліміти на природний газ. Попередні спроби міської влади знайти вирішення проблеми не увінчалися успіхом.
Владі міста з кожним днем стає все складніше стримувати протест жителів «Луначарки». Відключення мікрорайону від гарячої води відбулося вперше за 10 років. Востаннє такі перебої з гарячою водою були ще за часів мерства Володимира Олійника, згадують мешканці. Люди доведені до відчаю і готові діяти рішуче. На останньому мітингу 10 вересня, люди погрожували, що наступного разу зберуться для того, щоб перекрити дамбу через Дніпро. Особливо обурює людей те, що вони регулярно сплачують за послуги «Черкаситеплокомуненерго», рівень проплат сягає понад 100%. Тож вимагають щоб влада нарешті звернула увагу на їх проблему.
Нагадаємо, причиною відсутності гарячої води є відключення від газу 4 котелень КП «Черкаситеплокомуненерго». Котельні які розташовані по вул.Сумгаїтській, Онопрієнка, Канівській та Гвардійській, НАК «Нафтогаз» відключив ще 20 липня. Причина цього – борги, що є різницею у тарифах, яку має покривати держава. Загальний обсяг різниці в тарифах складає 25,4 мільйони гривень.
Як зазначив директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, шукати альтернативних шляхів і звернутися по допомогу до Валентини Жуковської спонукало те, що в цій ситуації наявні можливості вирішення проблеми уже вичерпані. І тільки «Азот» як найбільший споживач природного газу в області може реально допомогти, а саме – поділитися лімітами на використання газу.
Як стало відомо, увечері 13 вересня 2012 року дві котельні, а саме: по вулиці Онопрієнка і Гвардійській, були підключені до газопостачання.
Від Провінції: і як ми раніше жили без Валентини Борисівни?
13.09.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
07:18 14.09.2012 Oksana_Kolisnyk:
"Від Провінції: і як ми раніше жили без Валентини Борисівни?"
Тут інша біда: що ми робити будемо, як її не оберуть? Або у "Азота" господар поміняється, або й закиється підприємство взагалі. Десь на перших днях перебування нашого теперішнього міського голови при кабінеті один з його тодішніх запрошених київських радників висловився в дусі: "Час великих підприємств минув. "Азот" треба поділити на менші фірми. Розглянути їхні економічні показники окремо і ліквідувати нерентабельні..." Ми сміялися... А раптом? І як же ж ми?