Черкаси перетворюються на "альфонса" Жуковської? "Азот" поділився з "Черкаситеплокомуненерго" лімітами на газ

Черкаси перетворюються на "альфонса" Жуковської? "Азот" поділився з "Черкаситеплокомуненерго" лімітами на газ АТ «Азот» поділився з «Черкаситеплокомуненерго» лімітами на газ. Завдяки цьому тепловики отримали можливість подати в мікрорайон «Луначарського» гарячу воду. Як повідомили у Черкаській міській раді, нині триває процес заповнення систем і подачі води.
Нагадаємо, НАК «Нафтогаз» відмовилася надавати КП «Черкаситеплокомуненерго» ліміти. Причина – заборгованість за газ. Однак цей борг виник не з вини жителів Черкас чи комунального підприємства, а через державу, яка не компенсує черкаським тепловикам 25 мільйонів гривень як різницю в тарифах.
— Після моєї зустрічі з президентом ПАТ «АЗОТ» Валентиною Жуковською підприємство поділилося своїми лімітами газу. Це безпрецедентна річ, коли комерційна структура діє на користь громади. «Азот» свої ліміти передала нам. Ми підготували і підписали відповідну угоду. Сплачуватимемо за цей газ ми, — розповів Павло Карась, директор КП «Черкаситеплокомуненерго».
Він попросив жителів Черкас, особливо мікрорайону Луначарського, після поновлення подачі вчасно оплачувати за тепло і гарячу воду.
ПАТ «АЗОТ» – найбільший споживач газу в області.
13.09.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter