За наполягання АМКУ у Білозір`ї створено ритуальну службу

За наполягання АМКУ у Білозір`ї створено ритуальну службу Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала бездіяльність Білозірської сільської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило відділення, сільська рада не створила ритуальної служби, як це передбачено Законом України «Про поховання та похоронну справу».

У зв’язку з тим, що відсутність ритуальної служби обмежує права надавачів відповідних послуг та громадян, Відділення зобов’язало сільську раду створити ритуальну службу або укласти договір з іншими суб’єктами господарювання на надання ритуальних послуг.

На виконання рекомендацій, Білозірська сільська рада функції ритуальну служби поклала на комунальне підприємство Білозірської сільської ради.

Разом з тим, за інформацією сільської ради комунальним підприємством у червні 2017 року з фізичною особою-підприємцем Гуріненко Юлією Василівною було укладено договір про надання ритуальних послуг.
14.07.2017 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter