"Даром преподаватели время со мною тратили"...Одарич у Польщі вчитиметься формувати "прозорий" бюджет

"Даром преподаватели время со мною тратили"...Одарич у Польщі вчитиметься формувати "прозорий" бюджетНову систему внутрішнього контролю за бюджетом, а також формування «прозорого» бюджету поїхав вивчати міський голова Черкас Сергій Одарич до Польщі.
З 11 по 13 вересня у Кракові та Варшаві міжнародна спільнота за сприяння Європейського Союзу обговорюватиме польський досвід аудиту та бюджетування. Крім черкащан, на зібранні будуть працівники Вінницької міської ради та представники Молдови.
Однією з переваг польських програм у сфері бюджету є те, що уся інформація подається у доволі доступній формі. Тому бюджет зрозумілий, як спеціалістам, так і звичайним жителям. Це дозволяє збільшити контроль з боку громадськості та відповідальність місцевих органів під час використання коштів.
Завдяки аудиту полякам вдалося побудувати дієву систему оцінки якості управління фінансами. Таким чином оперативно виявляються сильні та слабкі сторони формування і використання фінансових ресурсів, об’єктивно оцінюють потенціал та обирають стратегії для розвитку.
Такими методами вже тривалий час послуговуються уряди США, Канади, Австралії. Польща лише адаптувала систему під свої особливості.
11.09.2012 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter