Максим Оробець: ставлюсь до кожного танцівника, як до солдата в армії

Максим Оробець: ставлюсь до кожного танцівника, як до солдата в арміїМаксим Оробець: ставлюсь до кожного танцівника, як до солдата в арміїЧеркаси всерйоз претендують на отримання титулу найтанцювальнішого міста в Україні. Про це наші дансери своїм виступом заявили минулої суботи в шоу «Майданс». Черкащани отримали найвищі результати від журі та неабияку підтримку від глядачів за виступ на тему «Україна в серці» і образ спецагентів із кінофільму «Матриця».

Головний наставник черкаських «майдансерів» Максим Оробець говорить, що потрапити до когорти найсильніших його команді допомогло неабияке бажання, щоденні тренування та жорстка дисципліна. І, звичайно ж, підтримка земляків.
– Той, хто хоч раз побуває на «Майдансі» і відчує ту неймовірну енергетику – зрозуміє наскільки важливу справу ми робимо, – говорить тренер. – На останньому виступі ми вижали з себе все, що змогли – тому і отримали такий результат.
За словами Максима, тренування і відпрацювання номерів відбувається щодня по чотири години. Учасники майже не мають часу на відпочинок, адже підготовка до шоу триває до пізнього вечора.
– Я ставлюсь до кожного танцівника як до солдата в армії, – коментує Максим Оробець. – У нашій команді сувора дисципліна: не можна відволікатись, без потреби розмовляти, виходити із зали, під час тренування заборонені мобільні телефони. Одним словом, танцівники виконують тільки мої доручення. Звичайно – вони ще діти, і до них потрібно ставитись поблажливо. Однак ми всі працюємо на результат.

Максиму постійно доводиться контролювати і себе, адже він головний приклад для всієї команди.
– Я вважаю їх своєю сім’єю, тому всі тренування відпрацьовую разом з ними, – наголошує Максим. – Я намагаюсь бути для них авторитетом і завжди повторюю, що всі випробування пройду з ними до кінця. Тому, коли мені навіть запропонували виступити на всесвітніх змаганнях з хіп-хопу – я звичайно відмовився і обрав «Майданс».

До речі, автором ідей усіх постановок черкащан є Максим Оробець та його помічники-хореографи. Також Максим долучається до найменших дрібниць.
– Слідкую за зовнішнім виглядом кожного учасника. Наприклад, яку зачіску дівчата мають обрати для виступу, яким має бути макіяж, – розповідає тренер. – Неабияку увагу приділяю музиці, костюмам і звичайно ж постановкам. Ми обираємо складні композиції і малюнки, щоб здивувати публіку. Останнім часом я майже не сплю.

Зараз у черкащан надважке завдання – у півфіналі перевершити самих себе. Адже, як каже наставник, вони самі собі конкуренти.
– На інші команди у мене просто немає часу звертати увагу, – каже Максим. – Я весь час концентруюсь на виступі Черкас, щоб ми показали себе достойно. Щоб в Україні дізнались, що в нас неабиякий потенціал і ми можемо багато. Щоб жителі міста пишались Черкасами.

Нагадаємо, 8 вересня у турнірній таблиці Черкаси посіли друге місце, поступившись лише Кривому Рогу, який випередив наших за кількістю глядацьких голосів. Далі свою боротьбу черкащани планують продовжити 22 вересня. Про це розповіли у черкаській міській раді, закликаючи черкащан уболівати за своїх, за рідну команду майдансерів.
10.09.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter