Оба-на! Одарич планує продати мерію і переїхати на тютюнову фабрику

Оба-на! Одарич планує продати мерію і переїхати на тютюнову фабрикуМерія Черкас протягом двох років переїде в приміщення Міського центру розвитку (колишня тютюнова фабрика). Нинішня ж будівля міської ради, що у центрі міста, ймовірно буде виставлена на продаж. До Міського центру розвитку переїдуть усі служби, окрім департаменту соціальної політики, який має бути «ближчим до людей».
За словами керуючого справами МВК Миколи Кудрявцева, міська влада прагне розвивати квартал між вулицями Благовісна, Ільїна та Дашковича як культурний та адміністративний центр міста. Жителі Черкас зможуть отримати тут адміністративні послуги від міської влади і культурно відпочити.
У Міському центрі розвитку зосередять громадські організації, які об’єднає міський ресурсний центр, заклади культурного спрямування (різноманітні гуртки, секції для дітей, аматорський театр, центр тренінгів тощо). Також у планах міської влади створення художньої галереї та музею науки.
Нині у Будинку культури ім. Кулика вже навчається понад 1000 дітей. На переконання Миколи Кудрявцева, кількість дітей збільшиться після відкриття хореографічних та танцювальних залів.
— Ми плануємо в Міському центрі розвитку розширяти концертну діяльність. Там є чудовий концертний зал, де можуть виступати як аматорські, так і професійні колективи. Крім того, за нашими планами створення унікальної камерної площі всередині Міського центру розвитку. Ми переконані, що цей майдан стане справжнім місцем відпочинку городян. Тут проводитимуться концерти професіоналів, аматорських колективів, організовуватимуться театральні постановки та інше, — розповів Микола Кудрявцев.
Концепцію розвитку Міського центру затвердять найближчого тижня. Переселення і організація роботи триватиме протягом наступних двох років.
10.09.2012 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter