Кількасот уманчан протестували проти продажу землі міста єврейській громаді

В Умані відбулася акція протесту проти дій місцевої влади, організована Уманським відділенням Комітету Виборців України та Радою громадських організацій Умані. За інформацією прес-служби обласної організації ВО «Свобода», кілька сотень уманчан зібралися, щоб висловити своє обурення діями влади усіх рівнів та метких ділків, що зраджують інтереси уманчан на користь юдейської громади, віддаючи їй землі та майно міста. На завершення уманчани прийняли Резолюцію акції протесту, у якій зазначалося, що жителі міста виражають своє обурення діями керівництва Умані та Черкаської області, які, порушуючи вимоги українського законодавства, без обговорення з громадою, фактично розпродають уманську землю і нерухомість іноземцям.Кількасот уманчан протестували проти продажу землі міста єврейській громадіУчасники акції вимагали припинити дії з позбавлення заводу «Мегомметр» території, на якій він розташований і здійснює свою діяльність. Нещодавно суд вилучив у заводу землю, на якій власне розташовані виробничі приміщення, що має на меті подальшу передачу цієї землі юдейській громаді. Це загрожує в такому разі знищенням заводу та звільненням працівників.
Містяни висловили у резолюції недовіру міському голові Умані Юрієві Бодрову, як головному організаторові та винуватцеві усіх подій, що відбуваються в місті та своє засудження депутатові Черкаської обласної ради Геннадієві Грановському за його керівну участь в сумнівних угодах на шкоду уманській громаді. В той же час у резолюції зазначено, що уся протиправна діяльність Грановського та Бодрова не могла б здійснюватися без підтримки з боку голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.
17.01.2012 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:49 19.01.2012 karp7:
Комітет виборців україни це самозванець Рахматулін Герман,та ще і собі самовільно присвоїв звання керівника ради громадських організацій. Насправді це к(cenzored)н, с(cenzored)к, б(cenzored)н.