Черкаські роботодавці визнали голову правління "Азоту" Склярова "созідатєлєм" року

Черкаські роботодавці визнали голову правління "Азоту" Склярова "созідатєлєм" року У Черкасах роботодавці відзначили творців рідного краю та визначили, хто найбільше сприяв розвитку підприємництва в області упродовж року. Номінантів визначило правління організацій-засновників. Серед основних критеріїв оцінювання – сприяння соціально-економічному розвитку, активна робота із захисту прав та інтересів роботодавців, високий професіоналізм тощо. Найкращим вручили головну нагороду – зменшені копії пам’ятника Митрополиту Тукальському, встановленого в Чигирині. Саме він уособлює людину-творця. Нагорода вже традиційно вручалась у трьох номінаціях
У номінації “Підприємець (керівник підприємства) “Созидатель – Той, що створює 2012” було нагороджено голову правління ПАТ “АЗОТ” Віталія Склярова. Це є символічним – адже реконструйований «Азотом» у рекордні строки палац культури «Дружба народів» найкраще асоціюється з творінням. Нагороду вручала керівник групи радників Федерації роботодавців України та президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська.
– Це дуже важлива нагорода, яка вже вшосте визначається для людей, які своєю працею, своєю менеджерською силою розвивають бізнес і роблять його ще кращим. Якби ви знали, скільки Віталій Скляров зробив вольових, лідерських, менеджерських і просто чоловічних учинків. Він був саме тією рушійною силою, яка давала нам змогу закінчити всі ремонтні роботи вчасно, – зазначила Валентина Жуковська.
– Мета акції – зробити так, щоб ми працювали на благо області, районів, країни. Бізнес сам по собі може багато, але це складно. Влада без бізнесу теж не все може, то ж мета – їх об’єднати, – зазначив вітаючи учасників заходу один з ініціаторів та співорганізаторів заходу, голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков.
Акція «Созидатель – Той, що створює» єдина в Україні. Її унікальність полягає в тому, що в одній із трьох номінацій роботодавці нагороджують кращого чиновника року, який сприяє розвитку бізнесу регіону, кращого роботодавця та мецената року.
07.09.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter