На сайті Черкаської міської ради тестують нову систему пошуку документів

На сайті Черкаської міської ради тестують нову систему пошуку документівЗнайти проект або рішення Черкаської міської ради стало істотно простіше. Для цього необхідно лише ввести відповідні параметри у форму пошуку, розміщену на офіційному порталі міської ради за адресою: www.rada.ck.ua/myrada/. Таку оперативність забезпечує нова система пошуку документів, яка цього тижня у тестовому режимі запрацювала на офіційному сайті міської ради.
За словами керуючого справами виконавчого комітету Черкаської міської ради Миколи Кудрявцева, нова система пошуку документів суттєво спрощує для громадян процедуру пошуку потрібного проекту чи рішення Черкаської міської ради. Адже віднині потрібний документ можна легко знайти не лише за назвою, датою чи номером, але й шляхом контекстного пошуку. Тобто за словами в тексті потрібного рішення чи проекту.
– Це – суттєвий крок у роботі міської ради. Оскільки проекти та рішення Черкаської міської ради оприлюднюються у максимально короткі терміни. Переконаний, що вже найближчим часом нова система стане повноцінним інтерактивним інструментом для пошуку документів на офіційному порталі міської ради, – наголосив Микола Сергійович.
Головний спеціаліст відділу з питань роботи ради Віктор Дем’яненко розповів, що нова система пошуку документів має зручний веб-інтерфейс, схожий із системою пошуку на офіційному порталі Верховної Ради України. Також система дозволяє відслідковувати пов’язані документи (приміром, які рішення вносять зміни у необхідне рішення). Завдяки їй можна легко (без додаткових знань з програмування) публікувати на сайті нормативні документи. До того ж нова система підтримує роботу з найвідомішою безкоштовною базою даних MySQL.

У подальшому після запровадження системи пошуку на сайті можна буде оперативно знаходити також рішення виконавчого комітету, розпорядження міського голови, а також архівні документи, зокрема, рішення Черкаської міської ради, починаючи з 2006 року. Поки відповідні документи розміщені на офіційному порталі міської ради www.rada.cherkasy.ua/ua/ у розділі «Міська влада» за посиланням «Нормативні документи».
06.09.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter