Черкаські підприємці вирішили, що найкращим "созідатєлєм" року є другий митарь Черкащини Коломієць

Черкаські підприємці вирішили, що найкращим "созідатєлєм" року є другий митарь Черкащини Коломієць З нагоди Дня підприємця представники бізнесу Черкащини відзначали чиновників, яким вони вдячні за співпрацю та сприяння у розвитку підприємництва в регіоні, розповіли у державній податковій службі у Черкаській області.

Шість років тому об’єднанням чотирьох громадських організацій підприємців: Черкаським обласним союзом промисловців і підприємців, Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців, Черкаською обласною організацією “Клуб “Підприємець” засновано номінацію „Созидатель”. За умовами конкурсу, кандидати висуваються власне підприємцями, які визначають, з ким з чиновників області вони найчастіше спілкуються в процесі діяльності і хто з чиновників не лише з розумінням ставиться до їхніх проблем, а й дійсно допомагає у вирішенні цих проблем. Переможців з числа кандидатів обирають загальним голосуванням. За словами Бориса Райкова – одного з зачинателів конкурсу, – нагороди є символічними. У такий спосіб підкреслено, що переможці конкурсу є творцями, насамперед, економічного добробуту регіону. Він наголосив, що „Созидатель” - великий щорічний проект, який покликаний налагодити стосунки між владою і бізнесом. Спеціально для відзначення переможців виготовлені 30-сантиметрові статуетки – бронзові копії пам’ятника митрополиту Київському і Галицькому Йосифу Нелюбовичу - Тукальському. На думку засновників номінації, особа митрополита якнайкраще асоціюється з образом людини - творця.

Цього року нагороду “Созидатель” за проявлений у службовій діяльності свідомий вибір на користь розвитку підприємництва в Черкаському регіоні та вірність наступним принципам: відкритість, підзвітність та професіоналізм отримав перший заступник голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць.

“Для мене ця відзнака є дуже важливою, - наголосив Володимир Коломієць, - адже це означає головне – бізнес регіону не лише підтримує ініціативу податкової служби перейти від фіскального до сервісного органу, але й вважає наші дії на цьому шляху правильними та такими, які дійсно сприяють розвитку підприємництва на Черкащині”.
06.09.2012 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter