У міськраді запевняють, що якість черкаського асфальту буде такою високою, що куди там німецьким автобанам

У міськраді запевняють, що якість черкаського асфальту буде такою високою, що куди там німецьким автобанам У черкаській міській раді розповідають, що нині роботи з капітального ремонту доріг у Черкасах контролюються на всіх етапах: від виготовлення самої асфальтної суміші до ремонтних робіт на вулицях. Завдяки контролю вдається корегувати роботу підрядної організації, вказувати на недоліки і виправляти їх.
Перший етап - це контроль на асфальтному заводі. Там існує спеціальна лабораторія. Вона перевіряє якість асфальту. У лабораторії проводять усі дослідження, які необхідні при виготовленні асфальту. Зокрема в лабораторії знімають проби на щільність асфальту, водостійкість. Перевіряють на необхідну кількість бітуму та щебеню. За результатами цих досліджень корегують роботу асфальтного заводу.
Другий етап контролю безпосередньо здійснюється під час виконання дорожніх робіт. Цим займається комунальне підприємства «Черкасиінвестбуд», яке має спеціалістів з державного технагляду. За кожним із об’єктів, де проводяться роботи, закріплений спеціаліст.
— Нам декілька разів уже доводилося зупиняти роботи по вулиці Благовісній і змушувати підрядників переробляти недоліки. Нині зупинили роботи по проспекту Хіміків, оскільки нас не влаштовують виконані роботи з фрезерування, формуванню нахилів і основи проїжджої частини, — розповів директор КП «Черкасиінвестбуд» Вадим Гураль.
06.09.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter