Муніципальна інспекція: за порушення водіїв та кондукторів черкаських маршруток штрафуватимть від 850 до 1 700 гривень

Муніципальна інспекція: за порушення водіїв та кондукторів черкаських маршруток штрафуватимть від 850 до 1 700 гривень Директор департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець розповіла, що, враховуючи звернення жителів міста на нехтування правил дорожнього руху, куріння в салоні, а також некоректну поведінку кондукторів і водіїв черкаських маршруток, минулого тижня муніципальна інспекція ініціювала перевірку роботи громадських перевезень маршрутними автобусами. І вже є перші виявлені порушення.
Так, на кінцевій зупинці «Вантажний порт» було зафіксовано факт засмічення прилеглої території залишками їжі, які кондуктор викинула просто обабіч дороги.
Факт тютюнопаління водія та кондуктора безпосередньо у салоні маршрутки виявили інспектори на кінцевій зупинці громадського транспорту «Аврора». За вказаними фактами складені протоколи про адміністративне порушення.
- На жаль, трапляються випадки, коли водій, навіть не доїжджаючи до кінцевої зупинки, палить за кермом. Або ж коли той навіть на кінцевій зупинці замість того, щоб вийти на вулицю, димить цигаркою безпосередньо у салоні автобусу – там, де за хвилину-дві вже сидітимуть пасажири, – констатує Ольга Владиславівна та наголошує, що муніципальна інспекція й надалі відстежуватиме роботу водіїв та кондукторів черкаських маршруток.
– Думаю, що такий постійний контроль за водіями та кондукторами стануть у нагоді також і власникам маршрутних автобусів, щоб ті звільняли недобросовісних працівників, – підсумувала Ольга Швець.
При виявленні подібних фактів на водіїв та кондукторів складатимуться протоколи про адміністративне порушення та накладатиметься штраф за порушення Правил благоустрою м. Черкаси у розмірі від 850 до 1700 грн, обіцяють у черкаській міській раді.
04.09.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter