ДФІ: У роботі черкаської СЕС встановлено фінансових порушень на понад 870 тис. грн.

За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області, ревізії, проведені черкаськими фінінспекторами в 14 закладах санітарно-епідеміологічної служби, засвідчили низку проблем в організації і управлінні державними фінансовими ресурсами та майном, що призвело до фінансових порушень на загальну понад 870 тис.грн, з них, що призвели до втрат, на понад 550 тис. гривень.
За результатами ревізій встановлені порушення в урегулюванні нормативно-правових документів, наслідком чого є втрати державного бюджету. У першу чергу, це проведення на безоплатній основі досліджень, які заклади СЕС повинні виконувати на платній основі. Дане призвело до недоотримання установами коштів на понад 200 тис. гривень.
Крім того, в закладах санепідслужби утримувались посади, які взагалі не передбачені нормативним документом, або у завищеній кількості. На утримання даних посад з бюджету зайво спрямовано коштів в сумі понад 60 тис. гривень.
Допущення порушень законодавства при розрахунках з підрядними організаціями за виконані ремонтні роботи, оплати вартості наданих комунальних послуг, а також недотримання вимог нормативно-правових актів, які регламентують порядок оплати праці працівників даних закладів, призвело до зайвого витрачання коштів на суму близько 230 тис. грн. Зокрема, з даної суми, лише на незаконну виплату премій керівникам та посадовцям витрачено понад 40 тис. гривень.
Про результати ревізій поінформовано правоохоронні органи.
04.09.2012 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter