Будні муніципальної інспекції Черкас: шугаємо бабусь-квіткарок, ловимо арбузників

Будні муніципальної інспекції Черкас: шугаємо бабусь-квіткарок, ловимо арбузниківЩоденно інспектори муніципальної інспекції здійснюють рейди з перевірки несанкціонованої торгівлі на вулицях Черкас, які засвідчують, що левова частина «стихійників» вже згорнула свій бізнес «з тротуару».
Проте директор департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець розповіла, що досі не прибрана несанкціонована торгівля квітами на розі бульвару Шевченка та вулиці Сєдова. Також з п’ятої і до сьомої години ранку інспектори муніципальної інспекції фіксують осередки торгівлі сільськогосподарською продукцією «з тротуару» у районі вул. Петровського-вул. Горького, а також Вантажного порту. Про це вже проінформовані правоохоронні органи.
Також під постійним контролем муніципальної інспекції перебуває торгівля баштанними культурами. За останні два тижні було виявлено дев`ять точок незаконної торгівлі кавунами та динями, п’ять з яких на вимогу муніципальної інспекції згорнули свій бізнес. А от решта підприємців і досі продовжують здійснювати свою незаконну діяльність.
Це, зокрема, точки продажу баштанних культур, розташованих: на розі вул. Р. Люксембург та просп. Хіміків; вул. Громова, 29/2 (там здійснює продаж громадянин Ісмаїлов), а також на перехресті вул. Смілянська та вул. Вернигори, Г. Дніпра, 81 (там торгує Гаджиєва Н.І.).
– У зв’язку з тим, що ці особи уникають будь-яких контактів з контролюючими органами, продовжуючи незаконно торгувати, будемо примусово прибирати торгівельні споруди у вищевказаних місцях, – наголосила Ольга Швець.
04.09.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter