Одарич: Якість черкаських доріг перевірять фахівці з двох дорожніх інститутів

Одарич: Якість черкаських доріг перевірять фахівці з двох дорожніх інститутівУ понеділок, 3 вересня, до Черкас мають приїхати фахівці з двох українських дорожніх інститутів. Вони досліджуватимуть ті вулиці, на яких харківська фірма «Аерошляхбуд» протягом останнього тижня проводила асфальтування. Спеціалісти перевірятимуть укладений асфальт на щільність, якість та інше. Про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.
Фахівці із дорожніх інститутів робитимуть пробні вирізки асфальту, який був укладений. Це робитиметься для того, щоб визначити щільність асфальтної суміші, прошарок, якість та інше. За словами міського голови, відтепер такі дослідження вони проводитимуть постійно.
— Якщо будуть виявлені відхилення, ми спільно із підрядником корегуватимемо хід робіт. Крім того, на асфальтному заводі кожна партія асфальту перевіряється у спеціальній лабораторії при підприємстві. Результати дослідження асфальтної суміші позитивні. Поки що не має результату лише по одному тесту на водопроникність. Він робиться 14 днів. Береться зразок і поміщається у воду на 14 днів. Зараз цей тест проводиться, — розповів мер.
31.08.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter