Міськрада Черкас скасувала дозвіл на скандальну забудову Соснівки

Черкаська міська рада першим питанням розглянула проект рішення щодо скасування дозволу на внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси. Про це інформує Інфоміст.
Міськрада Черкас скасувала дозвіл на скандальну забудову Соснівки

– Проект рішення передбачає призупинення намагання забудувати наш Сосновий бір на схилах Дніпра. Зупинити з причин того, що попереднє рішення не відповідає нормам закону. До мене звернулися депутати, що вони стали заручниками невиконання норм регламенту, коли питання були згруповано і не було змоги розібратися, – зазначив під час засідання депутат від “Самопомочі” Олексій Романов. “За” проголосували всі депутати, крім Володимира Бурячинського, Миколи Мирзи, Костянтина Чернецького (проголосували проти), а також Олександра Дишлюка, Ігоря Кіти, Руслана Лоли, Станіслава Лукирича, Романа Шевченка, Олександра Савенка та секретаря міськради Олександра Радуцького (утримались). Загалом “за” проголосували 27 депутатів.

Як повідомлялося, на території по вул. Меделєєва, 4 пропонували збудувати багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади. Було заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.
02.03.2017 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter