У Черкасах розпочався завершальний етап гідравлічних випробовувань

У Черкасах розпочався завершальний етап гідравлічних випробовуваньЦього тижня розпочався завершальний етап гідравлічних випробовувань, який стартував з так званого «чотирьохсотого кварталу». Нині тест на міцність складають мережі по вул. Енгельса (від вул. Хіміків до вул. Бидгощської). Наступними будуть мережі Південно-Західного району Черкас, а також мікрорайону «Привокзальний».
За словами начальника управління житлово-комунального господарства Алли Грохольської, через зношеність мереж, яким вже по 40-50 років, під час гідравлічних випробовувань трапляється значна кількість поривів. Приміром, під час цьогорічних випробовувань на мережах «Черкаситеплокомуненерго» виникло 153 пориви, 101 з яких – вже ліквідовані. По Черкаській ТЕЦ – 36 пориви, з них усі ліквідовані. Таким чином вдається виявляти найбільш слабкі місця у системі, усунувши їх до початку опалювального сезону.
На сьогодні в Черкасах без гарячої води перебуває 98 будинки. Для 41-го з них відсутність тепла в кранах спричинена зупинкою подачі газу до чотирьох котелень «Черкаситеплокомуненерго» через затримку державою компенсації тепловикам за різницю в тарифах.
Це будинки, які обслуговуються котельнями по вул. Канівська,5 (мікрорайон «Дахнівка»), вул. Онопрієнка,8 (мікрорайон «Луначарського»), вул. Гвардійська, 34 (гуртожиток по вул. Гвардійська, 31/1), вул. Сумгаїтська, 13 (Південно-Західний район).
До речі, «Черкаситеплокомуненерго» вже перевірило всі свої котельні та мережі, які до них пролягають. Зокрема, у мікрорайонах «Луначарський», «Казбет», «Соснівка» «Дахнівка», а також у районах вул. Ільїна-Котовського, вул. Красовського, вул. Хрещатик, вул. Крилова та інші. Загалом 33 об’єкти. Нині перевіряються магістралі Черкаської ТЕЦ та мережі «Черкаситеплокомуненерго», які підключені до трубопроводів Черкаської ТЕЦ.
Цьогоріч комунальникам вдалося на кілька днів випередити проведення четвертого етапу гідравлічних випробовувань, які орієнтовно триватимуть до середини вересня. Тепловики сподіваються до 1 жовтня ліквідувати усі пориви, що виникли під час гідравлічних випробовувань, аби взимку городяни були з теплом та гарячою водою. Про це розповіли у черкаській міській раді.
28.08.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter