Українець Білоусов відповів росіянину Оніщенко: звенигородський сир не експортується в Росію з січня 2006 року

Українець Білоусов відповів росіянину Оніщенко: звенигородський сир не експортується в Росію з січня 2006 року Як ми вже повідомляли, головний державний санітарний лікар РФ Генадій Оніщенко поставив під сумнів якість українського твердого сиру. Він заявив, що особливу тривогу викликає продукція 20-ти підприємств України, серед них і «Звенигородського сироробного комбінату» у Черкаській області, зокрема, з перевищення вмісту пальмового масла в твердому сирі.
Як повідомляє директор ДП «Черкасистандартметрологія», Віктор Білоусов, звенигородське підприємство з січня 2006 року взагалі не експортувало тверді сири в Російську Федерацію.
Натомість він інформує, що ВАТ «Звенигородський сироробний комбінат» спеціалізується на виробництві сирів твердих в асортименті (9 найменувань), сирів плавлених в асортименті (37 найменувань), масла селянського солодковершкового несолоного, сироватки сухої молочної. Підприємство, починаючи з 1997 року і по сьогоднішній день, сертифікує всі види молочної продукції.
На ВАТ «Звенигородський сироробний комбінат» діє сертифікована система управління якістю стосовно виробництва сирів твердих, сирів плавлених, масла вершкового та сироватки молочної сухої на відповідність ДСТУ ISO 9001-2009 Сертифікат виданий на систему управління якістю терміном дії до 26.07.2015 р.
За період тривалої співпраці з питань сертифікації з ВАТ «Звенигородський сироробний комбінат» не було виявлено невідповідної продукції, зокрема по фальсифікації молочної продукції рослинним жиром.
16.01.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter