Диверсія на асфальтному заводі - Одарич

Диверсія на асфальтному заводі - Одарич24 серпня під час виготовлення асфальтної суміші на черкаському асфальтному заводі працівники зіштовхнулися із диверсією. Про це повідомив міський голова Сергій Одарич. В трубопроводі, по якому йшов нагрітий бітум, виявили шматки брезенту. Очевидно, її там залишили ті, хто монтував нове обладнання.
— У баці залишили шматок брезентової тканини. Думаю, це зробили свідомо. Кілька годин довелося витратити на те, щоб розібрати його і витягти брезент. Тому виготовили асфальт для ремонту доріг лише після обіду, хоча планували зробити це ще зранку, — розповів Сергій Одарич.
Того дня на новому асфальтному заводі виробили 200 тонн асфальтної суміші, яка в основному пішла на ремонт вулиці Благовісної.

За словами міського голови, вдалося вийти на проектну потужність з виготовлення 130 тонн асфальту на годину. У той час, як на старому обладнанні виробляли лише 200 тонн на добу.
За планами мерії сьогодні, 27 серпня (якщо не буде дощу) планують відновити роботи з асфальтування вулиці Благовісної.
28 та 29 через несприятливі погодні умови зроблять технічну перерву. А у четвер відновлять роботи, повідомили у черкаській міській раді.
27.08.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter