Жителі Тального скаржаться на Героя України

Жителі Тального скаржаться на Героя УкраїниМайже дві сотні осіб підписалися під зверненням до президента та Генеральної прокуратури в місті Тальне Черкаської області. Жителі райцентру скаржаться на Героя України Геннадія Бобова, якому належить місцевий цукрозавод, повідомляє Gazeta.ua .
"Цукровий завод регулярно забруднює річку Тальянку, – каже правозахисник Михайло Алтунін. – Щороку в річці гине величезна кількість риби. Ні голова районної адміністрації Микола Бардадим, ні прокуратура вухом не ведуть. Вони бояться сказати щось поперек багатія із Партії регіонів, власника кількох цукроварень Геннадія Бобова".
Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння городян, стали липневі зливи."Після потужних дощів сталися великооб'ємні зливи висококонцентрованих отруйних речовин з території цукрозаводу в річку Тальянку. Загинуло багато риби у ній та у Гірському Тікичі. Міська рекреаційна зона "Співоче поле" від жахливого смороду з Тальянки багато днів не могла прийняти мешканців міста", – йдеться у зверненні.
На підприємство не пускають представників санстанції.
"Голова РДА Микола Бардадим замість того, щоб від імені влади припинити це неподобство, покриває злочинців. Каже, що це їхня приватна територія. Звертаємося до президента з вимогою покарати його за бездіяльність", – каже Алтунін.
Тальнівський цукровий завод є одним із найбільших підприємств в районі. Минулого року він кілька разів скидав нечистоти в річку. Місцеві припускають, що таким чином на цукрозаводі економлять електроенергію і не запускають насосів, які б відкачували нечистоти у спеціальні відстійники.
23.08.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter